fbpx

Išmanūs sprendimai statybų skaitmenizavimui ir pastatų administravimui

by | Bir 16, 2024 | Straipsniai

Simlab „STAGES“ ir „SIM-ON“: Išmanūs sprendimai statybų sektoriui

Statybų sektorius yra viena iš sudėtingiausių ir daugiausiai iššūkių keliančių pramonės šakų, kurioje būtina užtikrinti aukštą tikslumą, efektyvumą ir saugumą. Šiuolaikinės technologijos gali žymiai palengvinti šį procesą, o Simlab „Stages“ ir „Sim-On“ sprendimai yra puikūs pavyzdžiai, kaip inovacijos gali transformuoti statybų sektorių. Šie sprendimai apima visą pastato gyvavimo ciklą nuo statybos iki eksploatacijos, suteikdami įrankius, leidžiančius optimizuoti procesus, valdyti rizikas ir užtikrinti kokybę.

Simlab „STAGES“: Išmanus statybų skaitmenizavimas

Simlab „Stages“ yra pažangi bei išmani platforma, skirta stebėti statybų eigą ir palengvinti sklandų ryšį tarp sektorių. Platforma suteikia patogią prieigą prie išsamios skaitmeninės dokumentacijos kiekviename pastato gyvavimo ciklo etape. Naudodama Matterport skaitmeninius dvynius ir BIM kaip pagrindinius komponentus, STAGES pagerina valdymo procedūras, kurios užtikrina skaidrumą ir palengvina komunikaciją statybos projektuose. Svarbiausia STAGES funkcija – Žinok kaip atliktas darbas. Tai pasiekiama per skirtingų statybų etapų skaitmenizavimą bei išskirtines platformos funkcijas:

Statybų etapų laiko juosta

Integruota išsami dokumentacija, apimanti Matterport skaitmenizuotas erdves, BIM, 3D modelius ir 2D brėžinius. Tiek vietoje, tiek už jos ribų dirbančioms komandoms suteikiami statybos duomenys, pateikiant chronologinę apžvalgą. Visoms suinteresuotosioms šalims palengvina greitą ir saugią prieigą prie sudėtingų dokumentų. Stebėkite nuotolinio darbo eigą, aptikkite pakeitimus pradiniuose etapuose ir pagerinkite visapusišką valdymą per visą sudėtingą pastato gyvavimo ciklą – nuo ​​pasirengimo statybai iki priežiūros etapų.

„Split-screen“ režimas

Palengvina statybų etapų stebėjimą ir palyginimą betkuriam objektui. Siūlo perspektyvą, leidžiančią palyginti realų Matterport skenavimą su pradiniu BIM duomenų projektu. Tai pasiekiama naudojant sinchronizuotą vizualizaciją ir padalinto ekrano efektą geresniam palyginimui. Atlikite skenavimo ir BIM palyginimą, kad greitai nustatytumėte ir pasidalintumėte pakeitimais. Padalinto ekrano funkcija leidžia vienu metu matyti du Matterport komponentus kartu su 3D modeliais, 2D planais ir BIM duomenimis. Tai leidžia efektyviai identifikuoti pokyčius bei bendradarbiauti.

Visų suinteresuotų šalių bendradarbiavimas

Įgalina nuotolinį statybų eigos stebėjimą, tuo pačiu aprūpindama suinteresuotąsias šalis įrankiais komentuoti, pranešti ir spręsti problemas. Visa seka įrašoma į STAGES, todėl sudaroma išsami istorinė žurnalo dokumentacija, skirta visai nuosavybės istorijai.
Ekrano kopijos ir teptukas, probleminių vietų žymėjimas konkrečioje pastato vietoje dėka xyz koordinačių 3D erdvėje, audio ir video įrašai kaip priedai.
Išsamus komunikacijos įrankių rinkinys, skirtas efektyviam informacijos dalinimuisi jūsų komandoje.

SUSISIEKITE NEMOKAMAI KONSULTACIJAI

Simlab „SIM-ON“: Išmani objektų priežiūra ir valdymas

Simlab „Sim-On“ yra išmani sistema, skirta objektų priežiūrai ir optimizavimui. Naudodama pažangias simuliacijos technologijas ir dirbtinį intelektą, SIM-ON suteikia galimybę realiu laiku stebėti ir valdyti objektų veiklą, užtikrinant aukštą efektyvumą ir mažinant eksploatacines sąnaudas. Pagrindinė funkcija – IoT ir įrangos valdymas bei administravimas per skaitmeninio dvynio integraciją.

SIM-ON IoT

Tai išmaniojo namo valdymo platforma, skirta FIBARO aplinkai, NETx Automation BMS sistemoms ir KNX standarto pastatų automatikai. Įrenginių valdymas pagrįstas bendra 3D sąsaja. Įrenginius galima suskirstyti į kategorijas, keisti jų būseną ir stebėti energijos suvartojimą. Perspėjimo sistema praneša apie svarbių saugos įtaisų, pvz., potvynio jutiklių ar durų angų, aktyvavimą. Dėl integracijos su įvairiais standartais galima sukurti sudėtingus IoT scenarijus naudojant skirtingų tiekėjų įrenginius.

SIM-ON Assets

Tai duomenų, susijusių su viskuo, kas yra objekte, saugykla. 3D aplinkoje pateikiamos piktogramos, po kuriomis yra išsami informacijos duomenų bazė. Jį gali sudaryti tekstiniai aprašai, aktyvios nuorodos, .jpg, .png formatų vaizdai, .pdf, .xlsx, .docs, .pptx formatų dokumentai ir „YouTube“ vaizdo įrašai. Sukurtam duomenų šaltiniui gali būti priskirti įvykiai, susieti su nuosavybės priežiūros tvarkaraščiu.

SIM-ON Facility Management

Tai objekto priežiūros planavimo įrankis. Jis leidžia sukurti vienkartinius ar pasikartojančius įvykius, būtinus pastato valdymui. Priskiriant jiems konkrečias datas, susidaro aiškus užduočių grafikas. Kiekvienas laiko juostos elementas turi nuorodą į konkrečią vietą objekte.
Antra funkcija yra gedimų registravimuas. Jos pagalba galite pažymėti bet kurią vietą 3D erdvėje, pridėti aprašymą, nuotraukas ir priskirti atsakingam darbuotojui, kuris papildomai bus informuotas numatytu el. paštu.

Simlab „Stages“ ir „Sim-On“ yra išbaigta skaitmeninės nuosavybės ekosistema. Nuo projektavimo, statybų proceso, iki interjero sutvarkymo, priegos prie BIM ir skaitmeninės statybų istorijos. Komunikacija komandoms ir suinteresuotoms šalims. Techninės priežiūros planavimas ir problemų registravimas bei skirtingų IoT gamintojų sinchronizavimas ir atvaizdavimas 3D aplinkoje.

SUSISIEKITE NEMOKAMAI KONSULTACIJAI

SPAUSK ŽEMIAU IR PRADĖK JAU ŠIANDIEN

KĄ SAKO MŪSŲ KLIENTAI

Dėkoju labai už operatyvumą, labai patiko 3D turas. Kai jį pažiūri – nuotraukos nublanksta, nes jis fantastiškas!

KRISTINA

ARCHITEKTĖ

Wow! Labai labai gerai! Esam labiau nei patenkinti!

VIOLETA

BUTO SAVININKĖ