fbpx

PASLAUGOS

KARTU SU 3D TURU VISIŠKAI NEMOKAMAI GAUNATE

ERDVĖS 3D MODELIS

Pamatykite savo patalpas įvairiais rakursais iš bet kurio kampo. Galimybė žiūrėti kiekvieną aukštą atskirai ar visą modelį iškart.

GRINDŲ PLANAS

Žvilgsnis iš viršaus – integruotas kiekvieno aukšto grindų planas. Pageidaujant, erdves galima sužymėti.

TIKSLŪS MATAVIMAI

Kiekvienas 3D turas turi integruotą matavimo funkciją. Galite lengvai išmatuoti jus dominančių erdvių matmenis. 

VR PALAIKYMAS

Atsidarykite 3D turo nuorodą naršyklėje per VR akinius ir pasinerkite į virtualią erdvę. Rekomenduojami įrenginiai – Oculus „Quest“ ir „Go“.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

INFORMACINIAI TAŠKAI - ETIKETĖS

Maži apskritimai, savyje turintys didelę galią – akcentuoti išskirtines jūsų patalpų vietas ir savybęs. Galima talpinti tekstinę bei vaizdinę informaciją, dokumentus ar nuorodas į puslapius. Ar norėtumėte vaikščiodami po restorano 3D turą tuo pačiu pavartyti ir meniu? Jokių problemų!

360° PANORAMINĖS BEI STANDARTINĖS NUOTRAUKOS

Iš 3D turo galime „ištraukti“ tiek standartines, tiek 360°panoramines nuotraukas. Ir tam nereikia papildomai vykti į objektą bei gaišti jūsų brangų laiką, ar užsidaryti fotosesijai. Viską padarysim nuotoliniu būdu kad ir po metų.

VIRTUALI EKSKURSIJA - AUTOTURAS

Pasirinkus pageidaujamus taškus, jie apjungiami į bendrą virtualią „ekskursiją“ po jūsų erdvę. Autoturas pasileidžia automatiškai atidarius virtualų 3D turą.

GOOGLE STREET VIEW

Virtualų 3D turą galime eksportuoti į Google Street View, kad būtumėte dar labiau matomi.

DRONO PASLAUGOS

Jeigu turite dideles erdves į pagalbą pasitelksime droną. Apjungsime 360° panoramines nuotraukas iš drono bei nuo žemės ir integruosime 3D turą(us).                         

TAŠKŲ MASYVAS (POINT CLOUD)

Eksportuosime 3D turą .obj, .xyz ar E57 failų pavidalu, kurį galėsite panaudoti su įvairiom 3D programom.

VIRTUALUS ERDVĖS APSTATYMAS

Turite tuščias patalpas ir galvojate, kad 3D turas bus nepatrauklus? Nebėda! Nuskenuosime patalpas, o 3D ture patalpinsime įvairius baldus pagal pageidavimą.

STATISTIKA

Pateiksime išsamią statistika apie jūsų 3D turo lankomumą, praleistą laiką jame, populiariausias vietas, informacinių taškų žiūrimumą ir dar daugiau svarbios informacijos.