fbpx

PASLAUGOS

KARTU SU 3D TURU VISIŠKAI NEMOKAMAI GAUNATE

ERDVĖS 3D MODELIS

Pamatykite savo patalpas įvairiais rakursais iš bet kurio kampo. Galimybė žiūrėti kiekvieną aukštą atskirai ar visą modelį iškart.

GRINDŲ PLANAS

Žvilgsnis iš viršaus – integruotas kiekvieno aukšto grindų planas. Pageidaujant, erdves galima sužymėti.

TIKSLŪS MATAVIMAI

Kiekvienas 3D turas turi integruotą matavimo funkciją. Galite lengvai išmatuoti jus dominančių erdvių matmenis. 

VR PALAIKYMAS

Atsidarykite 3D turo nuorodą naršyklėje per VR akinius ir pasinerkite į virtualią erdvę. Rekomenduojami įrenginiai – Oculus „Quest“ ir „Go“.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

PAPILDYTA REALYBĖ (AR)

Skaitmeninio dvynio pagalba sukurta vidinė navigacija po objektą. Galima naudoti skirtingas versijas, pvz. darbuotojams ir klientams. Palengvina orientaciją dideliame pastate, nuveda iki pasirinktų taškų, ar tai būtų sugedusi įranga ar parduotuvė prekybos centre, ar gydytojo kabinetas ligoninėje. Papildomai galima pridėti 3D objektus, grafikos elementus, audio, video, kurie bus matomi tik virtualiai. Viskas veikia kliento įrenginyje – telefone ar planšetėje. Tam reikia atsisiųsti programėlę ir nuskenanuoti QR kodą.

PASTATŲ VALDYMAS IR ADMINISTRAVIMAS

Skaitmenizuojant statybas skirtingais etapais yra suskuriama pastato istorija, su visomis panaudotomis medžiagomis, išvedžiotais eletros laidais ar grindų šildymu bei išmaniais valdikliais. Pabaigus statybas pastatą galima valdyti per KNX ar NETx sistemas, susikurti pastate esančio turto aprašą ir viską valdyti 3D aplinkoje. Susikurtas aptarnavimo darbų kalendorius neleis pamiršti net ir smulkiausių darbų, o gedimų atveju galėsite priskirti remonto darbus darbuotojams ir stebėti jų eigą.

E-MOKYMAI

Supažindinkite savo naująjį darbuotoją su darbo aplinka jam būnant namuose ir be streso. Realių jūsų verslo patalpų 3D aplinkoje galima vesti instruktažą, supažindinti su įranga, atlikti užduotis, įvertinti pasiruošimą. E-mokymai lengvai paverčiami „pabėgimo kambariais“ pridedant žadimo elementus.

NAVIGACIJA OBJEKTUOSE

Itin dideliuose objektuose, taupydami savo klientų laiką, pasirūpinkite navigacija, kuri veiks jų įrenginiuose ir bus tiksli kaip šveicariškas laikrodis. Tai gali būti ligoninės, prekybos centrai, oro uostai, stotys, viešųjų paslaugų objektai (savivaldybės, VMI, SODRA) universitetai ir panašūs objektai.

INFORMACINIAI TAŠKAI - ETIKETĖS

Maži apskritimai, savyje turintys didelę galią – akcentuoti išskirtines jūsų patalpų vietas ir savybęs. Galima talpinti tekstinę bei vaizdinę informaciją, dokumentus ar nuorodas į puslapius. Ar norėtumėte vaikščiodami po restorano 3D turą tuo pačiu pavartyti ir meniu? Jokių problemų!

360° PANORAMINĖS BEI STANDARTINĖS NUOTRAUKOS

Iš 3D turo galime „ištraukti“ tiek standartines, tiek 360°panoramines nuotraukas. Ir tam nereikia papildomai vykti į objektą bei gaišti jūsų brangų laiką, ar užsidaryti fotosesijai. Viską padarysim nuotoliniu būdu kad ir po metų.

VIRTUALI EKSKURSIJA - AUTOTURAS

Pasirinkus pageidaujamus taškus, jie apjungiami į bendrą virtualią „ekskursiją“ po jūsų erdvę. Autoturas pasileidžia automatiškai atidarius virtualų 3D turą.

GOOGLE STREET VIEW

Virtualų 3D turą galime eksportuoti į Google Street View, kad būtumėte dar labiau matomi.

DRONO PASLAUGOS

Jeigu turite dideles erdves į pagalbą pasitelksime droną. Apjungsime 360° panoramines nuotraukas iš drono bei nuo žemės ir integruosime 3D turą(us).                         

TAŠKŲ MASYVAS (POINT CLOUD)

Eksportuosime 3D turą .obj, .xyz ar E57 failų pavidalu, kurį galėsite panaudoti su įvairiom 3D programom.

VIRTUALUS ERDVĖS APSTATYMAS

Turite tuščias patalpas ir galvojate, kad 3D turas bus nepatrauklus? Nebėda! Nuskenuosime patalpas, o 3D ture patalpinsime įvairius baldus pagal pageidavimą.

STATISTIKA

Pateiksime išsamią statistika apie jūsų 3D turo lankomumą, praleistą laiką jame, populiariausias vietas, informacinių taškų žiūrimumą ir dar daugiau svarbios informacijos.